۱۱ خرداد ۱۳۹۹
 

اخبار

به دنبال پاک‌سازی صنف هستیم / بازرسان اتحادیه آبروی صنف هستند

برگزاری همایش تقدیر از بازرسان افتخاری اتحادیه در مجموعه ورزشی کوثر
به دنبال پاک‌سازی صنف هستیم / بازرسان اتحادیه آبروی صنف هستند
در این همایش که به همت گروه عمران و توسعه بهساخت برگزار شد رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت:با همکاری اماکن، مشاوران املاک متخلف را طی 20 روز از محرز شدن تخلف به تعطیلی می کشانیم پاک سازی بنگاه های غیرمجاز در دست بازرسان اتحادیه بوده و بازرسان آبروی صنف هستند.


به گزارش بهساخت نیوز، چهارشنبه مورخ 29 خرداد ماه 98، همایش تقدیر از بازرسان اتحادیه با حضور مصطفی قلی خسروی و هیات مدیره ،سلیمانی رییس اماکن ،سامان شهامت دوست مدیر عامل شرکت بهساخت، کارمندان و بازرسان افتخاری اتحادیه در مجموعه ورزشی کوثر برگزار گردید.

در این همایش که به همت گروه عمران و توسعه بهساخت برگزار شد رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت:با همکاری اماکن، مشاوران املاک متخلف را طی 20 روز از محرز شدن تخلف به تعطیلی می کشانیم پاک سازی بنگاه های غیرمجاز در دست بازرسان اتحادیه بوده و بازرسان آبروی صنف هستند.خسروی گفت سامان شهامت دوست مدیر عامل شرکت بهساخت طبق گفته رهبر انقلاب اسلامی که امسال را سال رونق تولید نامیدند دنبال به اوج رساندن این صنعت می باشد و با گذشت زمان و تکمیل تیم کارشناسان خود کارخانه تیرچه با تایید سازمان ملی استانداردو درو پنجره دوجداره را به فعالان این حوزه ارائه نمود.

 

مصطفی قلی‌خسروی گفت: اگر مشاوران املاک در انجام معاملات یا معرفی خریدار به فروشنده و مستأجر به موجر مرتکب تخلفی شود،‌ اتحادیه به‌سرعت طبق ماده 28 قانون موجود با مشاوران املاک مجوز دار و با مشاوران املاک بدون مجوز بر اساس ماده 27 قانون موجود برخورد می‌کند.

خسروی با اشاره به اختیارات اتحادیه در ورود به شکایات مطروحه اظهار داشت: اتحادیه می‌تواند به رسیدگی شکایات با چهار موضوع عدم اخذ کد رهگیری،‌ اخذ حق کمیسیون بیش از نرخ مصوب،‌ عدم احراز مالکیت و عدم احراز هویت ورود کند و شکایات خارج از این چهار موضوع ازجمله جعل و ... برای رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع داده می‌شود.

وی بابیان اینکه بازرسان از برخورد مشاوران املاک غیرمجاز و تهدید آن‌ها نترسند. گفت: بر اساس اتحادیه و اداره نظارت بر اماکن عمومی ناجا حامی آن‌ها است و به‌یقین برخورد قانونی این بازرسان به‌هیچ‌عنوان نان بری نیست بلکه رفتار این اعضا به‌خصوص در فصل‌های جابه‌جایی می‌تواند امنیت شغلی مشاوران املاک را تثبیت کند.

رییس اتحادیه املاک تهران تاکید کرد: به مردم دروغ نگویید و از دروغ و نفاق برحذر باشید و بپذیرید که مردم با توجه به سخنانی که رسانه ها در خصوص مشاوران املاک می گویند باز هم شما را قبول دارند و امین می دانند.

ایشان توضیح داد مشاوران املاک نباید به هیچ وجه بِیعانه دریافت نمایند، چراکه این بِیعانه باید به مالک یا موجر داده شود و گرفتن آن از سوی مشاوران املاک ممنوع است. همچنین هیچ یک از مشاوران نباید پس از تنظیم قرارداد و امضای آن، قرارداد را پیش خود نگاه دارند..

طی مراسم خسروی فریدون یادگاری را به سمت رییس بازرسان اتحادیه و شهرام شوشی نصب را به مدیریت شکایات حل اختلاف منصوب نمودند.و از زحمات مجتبی ایرانشاهی تقدیر و تشکر گردید.

این مراسم با اعطای تقدیرنامه ای  به بازرسان توسط ریاست و هیات مدیره و سامان شهامت دوست به پایان رسید.

۱۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰
تعداد بازدید : ۷۸۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید